İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Vakfımıza En İyi Sivil Toplum Kuruluşu Ödülü
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, 2012 yılında başarılı çalışmalarda bulunan kurum ve kişileri ödüllendirdi.
Afrika, Arakan, Filistin-Gazze, Pakistan, Suriye, Türkiye 07.05.2013
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen '2012 Yılının En'leri Ödül Töreni; Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, NEÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, bazı daire müdürleri, ilçe ve belde  belediye başkanlarının da katılımıyla gerçekleştirildi. 
 
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, ''Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti olarak 2012 yılında başarılı çalışmalarda bulunarak önemli hizmetler yapan kişileri ve kurumları ödüllendirdik. Jürimiz onlarca kişi ve kurum arasından  ödüle layık olanları seçerken çok zorlandı, ancak titizlikle seçimlerini yaptı. İnanıyorum ki bu ödüller bundan sonraki çalışmalarda kurum ve kişileri yapacağı çalışmalarda teşvik eder'' dedi. 
 
Çeşitli kurum ve kuruluşlara plaket takdim edilen 2012’nin En’leri Ödül Töreni’nde Uluslararası Yardım Faaliyetleri’ndeki başarıları nedeniyle İHH İnsan  Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Yılın Sivil Toplum Kuruluşu ödülüne layık görüldü.
 
Ödülü alan İHH Nevşehir Temsilcisi  Baki Öncel, “Yeryüzünün her köşesinde mazlum insanlar var. İHH İnsani Yardım Vakfı nerede olursa olsun mazlumlara yardıma koşmaya devam ediyor. Suriye’de savaş hala devam ediyor. Mazlum insanlar kimyasal silahlarla öldürülüyor ancak dünya halka sessiz. Dileğimiz odur ki, insanlar barış içinde yaşasın. Allah (c.c.) herkesi yaşamak için yaratmıştır, kimse kimsenin yaşama hakkını elinden almasın” dedi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022