İHH İnsani Yardım Vakfı
Van gönüllüleri yetimlere yönelik çalışmalarına devam ediyor
Van İnsani Yardım Derneği yetim çalışmalarını geliştirmek için seminer düzenledi.
Türkiye 19.06.2013

Van İnsani Yardım Derneği 15-16 Haziran tarihleri arasında yetim çalışmalarını geliştirmeye yönelik eğitim semineri düzenledi. 2 günlük eğitimlere İHH’ya gönül vermiş hanımlar ve Van SHÇEK’de gönüllü annelik yapan hanımlar katılım sağladı.

Katılımcı sayısının altmışı bulduğu iki günlük seminer oldukça interaktif geçti. Pazar günü katılımcı hanımlar için tertip edilen piknikte tekrar bir araya gelen gönüllüler sohbet etme imkanı da buldular.

Van’da yetimlere yönelik gerçekleştirilmesi planlanan projelere ilişkin kanaatlerini paylaşan gönüllüler projelerin uygulama aşamasında da aktif rol alacaklar.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022