İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Van İHH'dan Suriye'ye 5 TIR un yardımı
Van İHH İnsani Yardım Derneği, Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 5 yardım TIR’ı gönderdi.
Suriye, Türkiye 26.01.2016

Van İHH İnsani Yardım Derneği, Suriye’deki savaş mağdurlarına yardım için başlattığı kampanya kapsamında 5 TIR yardım malzemesi gönderdi.

Yardım TIR'larının bölgeye hareketinden önce konuşan Van İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı İbrahim Cinkılıç, Suriye’de savaşın başlamasından bu yana, İHH İnsanı Yardım Derneği olarak yardımlara aralıksız devam ettiklerini vurguladı.

Suriye’deki savaş mağdurları için başlattıkları yardım kampanyasının devam ettiğini belirten Cinkılıç, “Bölgeye gönderdiğimiz TIR sayısı 61’e ulaştı. Katkıları için Memur-Sen Van Şubesi’ne, Alaköylü gönüllülere ve tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum." dedi.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
İHH, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-4-5 Haziran tarihlerinde 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki teması Kurban olarak belirlendi.
Kurban
30.05.2022