İHH İnsani Yardım Vakfı
Van İHH'dan Suriye'ye 5 TIR un yardımı
Van İHH İnsani Yardım Derneği, Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 5 yardım TIR’ı gönderdi.
Suriye, Türkiye 26.01.2016

Van İHH İnsani Yardım Derneği, Suriye’deki savaş mağdurlarına yardım için başlattığı kampanya kapsamında 5 TIR yardım malzemesi gönderdi.

Yardım TIR'larının bölgeye hareketinden önce konuşan Van İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı İbrahim Cinkılıç, Suriye’de savaşın başlamasından bu yana, İHH İnsanı Yardım Derneği olarak yardımlara aralıksız devam ettiklerini vurguladı.

Suriye’deki savaş mağdurları için başlattıkları yardım kampanyasının devam ettiğini belirten Cinkılıç, “Bölgeye gönderdiğimiz TIR sayısı 61’e ulaştı. Katkıları için Memur-Sen Van Şubesi’ne, Alaköylü gönüllülere ve tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum." dedi.

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
Konya
10.05.2021