İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Van’daki gönüllülerle istişare toplantısı
Van’daki İHH gönüllüleriyle birlikte bir istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda Van ilinde hayata geçirilecek projeler ile yürütülen çalışmalara daha fazla gönüllünün katılmasını sağlamak için yapılm
Türkiye 01.02.2010

Van’daki İHH gönüllüleriyle birlikte bir istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya vakfımız Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Oruç, Güneydoğu Yardım Koordinatörü Selahattin Özer ve Reşat Başer ile Van'daki çalışmalarımızı takip eden Ercan Çıplak öncülüğünde, VAHOP'a dâhil sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve diğer gönüllüler katıldı.

Toplantıda Van ilinde hayata geçirilecek projeler ile yürütülen çalışmalara daha fazla gönüllünün katılmasını sağlamak için yapılması gerekenler konuşuldu. 

İHH Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Oruç, Filistin konvoyunda yaşadıklarını anlattı. Gönüllüler, toplantının kendileri açısından çok verimli olduğunu dile getirdiler. 


İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022