İHH İnsani Yardım Vakfı
Van’daki gönüllülerle istişare toplantısı
Van’daki İHH gönüllüleriyle birlikte bir istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda Van ilinde hayata geçirilecek projeler ile yürütülen çalışmalara daha fazla gönüllünün katılmasını sağlamak için yapılm
Türkiye 01.02.2010

Van’daki İHH gönüllüleriyle birlikte bir istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya vakfımız Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Oruç, Güneydoğu Yardım Koordinatörü Selahattin Özer ve Reşat Başer ile Van'daki çalışmalarımızı takip eden Ercan Çıplak öncülüğünde, VAHOP'a dâhil sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve diğer gönüllüler katıldı.

Toplantıda Van ilinde hayata geçirilecek projeler ile yürütülen çalışmalara daha fazla gönüllünün katılmasını sağlamak için yapılması gerekenler konuşuldu. 

İHH Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Oruç, Filistin konvoyunda yaşadıklarını anlattı. Gönüllüler, toplantının kendileri açısından çok verimli olduğunu dile getirdiler. 


İlgili haberler
Tümünü gör
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
Kadınlardan Afrika’ya Kur’an’ı Kerim hediyesi
İHH İstanbul Kadın Kolları, düzenledikleri kampanya ile birlikte Çad’da 9 bin 152 adet Kur’an’ı Kerim dağıtımı gerçekleştirdi.
22.09.2021
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
İhtiyaç sahiplerine ev eşyası yardımı
Kastamonu, Çankırı ve Eskişehir İHH İnsani Yardım Dernekleri tarafından, ihtiyaç sahibi aileler için mobilya dağıtımı yapıldı.
Çankırı, Eskişehir, Kastamonu
25.05.2021
Engel tanımayan bir hikaye
Engel tanımayan bir hikaye
Bu haftaki İyilik Hikayeleri’ne konuk olan Konya'nın Doğanhisar ilçesinde yaşayan Sevgi Akyıl, 20 yıldır yaptığı hayır çalışmaları ve yaşantısıyla insanlara örnek oluyor.
Konya
10.05.2021