İHH İnsani Yardım Vakfı
Yetim organizasyonuna davet
İHH Konya gönüllüleri 05.10.2011 tarihinde yetimler yararına Konya’nın Seydişehir ilçesinde büyük bir salon programı gerçekleştirecek. Gönüllülerimiz tarafından gerçekleştirilecek olan yetim organizas
03.10.2011

İHH gönüllüleri yurdun pek çok yerinde yardıma muhtaç insanların yararına programlar düzenliyor. Düzenlenen programlar halkımızın duyarlılık konusunda çok daha ileri seviyeye ulaşmasına neden oluyor.

Konya’nın Seydişehir ilçesinde gerçekleştirilecek programda tiyatro gösterisi, şiir dinletisi, yetim konulu sinevizyon ve yetimler yararına kermes düzenlenmesinin yanı sıra, yetim konulu fotoğraf sergisi açılacak ve İHH temsilcileri konuşmacı olarak katılacak.

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022