İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Yetim organizasyonuna davet
İHH Konya gönüllüleri 05.10.2011 tarihinde yetimler yararına Konya’nın Seydişehir ilçesinde büyük bir salon programı gerçekleştirecek. Gönüllülerimiz tarafından gerçekleştirilecek olan yetim organizas
03.10.2011

İHH gönüllüleri yurdun pek çok yerinde yardıma muhtaç insanların yararına programlar düzenliyor. Düzenlenen programlar halkımızın duyarlılık konusunda çok daha ileri seviyeye ulaşmasına neden oluyor.

Konya’nın Seydişehir ilçesinde gerçekleştirilecek programda tiyatro gösterisi, şiir dinletisi, yetim konulu sinevizyon ve yetimler yararına kermes düzenlenmesinin yanı sıra, yetim konulu fotoğraf sergisi açılacak ve İHH temsilcileri konuşmacı olarak katılacak.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022