İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Yetim projesi Amasya’da tanıtıldı
İHH Amasya İnsani Yardım Derneğince Amasya, Merzifon ve Suluova'da “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesinin tanıtımı yapıldı.
Türkiye 10.03.2014

İHH Yetim Birimi Başkanı Murat Yılmaz’ın da katıldığı programların ilki Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü ile Rehberlik ve Araştırma Merkezi salonunda düzenlendi.

Toplantıda İHH İnsani Yardım Vakfının tanıtımını içeren sinevizyon gösteriminin ardından Murat Yılmaz, yetimlerle ilgilenmenin önemi, İHH’nın yetim çalışmaları ve “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

 

Aynı gün Suluova ve Merzifon’da da yapılan tanıtım toplantılarının ardından akşam Özgür-Der Amasya Temsilciliği salonunda Murat Yılmaz yetim konusunda bir seminer verdi.

Toplantılara ayrıca iHH Amasya Temsilcisi Serdal Benli ile İHH Amasya Yetim Birimi Sorumlusu Fatih Akgül ve İHH Amasya Eğitim Birimi sorumlusu Özgür Eryiğit de katıldı.

 

 

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
Uluslararası Kurban sempozyumu düzenlenecek
İHH, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-4-5 Haziran tarihlerinde 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki teması Kurban olarak belirlendi.
Kurban
30.05.2022