İHH İnsani Yardım Vakfı
Yetim projesi Amasya’da tanıtıldı
İHH Amasya İnsani Yardım Derneğince Amasya, Merzifon ve Suluova'da “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesinin tanıtımı yapıldı.
Türkiye 10.03.2014

İHH Yetim Birimi Başkanı Murat Yılmaz’ın da katıldığı programların ilki Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü ile Rehberlik ve Araştırma Merkezi salonunda düzenlendi.

Toplantıda İHH İnsani Yardım Vakfının tanıtımını içeren sinevizyon gösteriminin ardından Murat Yılmaz, yetimlerle ilgilenmenin önemi, İHH’nın yetim çalışmaları ve “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

 

Aynı gün Suluova ve Merzifon’da da yapılan tanıtım toplantılarının ardından akşam Özgür-Der Amasya Temsilciliği salonunda Murat Yılmaz yetim konusunda bir seminer verdi.

Toplantılara ayrıca iHH Amasya Temsilcisi Serdal Benli ile İHH Amasya Yetim Birimi Sorumlusu Fatih Akgül ve İHH Amasya Eğitim Birimi sorumlusu Özgür Eryiğit de katıldı.

 

 

 

İlgili haberler
Tümünü gör
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Yetim büyüdü, yetimlerin abisi oldu
Küçük yaşlarda babası vefat eden ve yanında büyüdüğü dedesi sayesinde İHH ile tanışan Ahmet Emre Eke, bugün Vakfın yönetim kurulu üyelerinden biri. Eke, vakıfla tanışmasını ve devam eden süreci İHH’nın Youtube kanalında anlattı.
03.02.2022
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “2021 Yılı Değerlendirme ve 2022 Yılı Planlama Toplantısı” İstanbul’da gerçekleştirildi.
29.01.2022
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Yakınları, Yusuf Taha Göktaş’ı anlattı
Genç İHH’nın Bursa’da düzenlediği Teknoloji Kampı’na giderken geçirdikleri kazada vefat eden 4 gençten Yusuf Taha Göktaş’ın yakınları İHH’nın Youtube kanalında onu anlattı.
Bursa
13.01.2022