İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Yetimler için bir destek de Türk-Eğitim-Sen’den
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından 2013 yılından bu yana sürdürülen İyilikte Yarışan Sınıflar projesine bir destek de Türk Eğitim-Sen’den geldi.
25.10.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Eğitim Bir-Sen koordinesinde 2013 yılından bu yana uygulanan “İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi bu yıl da devam ediyor. Projeye, tüm okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, lise ve özel okullardaki öğrenciler katılabiliyor.

Fikir alışverişinde bulunuldu

İHH İnsani Yardım Vakfı Yetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Reşat Başer, Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Kocakaplan’ı ziyaret ederek projenin son durumu hakkında bilgi verdi. Görüşmede, projeye ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Kocakaplan, İHH’ya ve projeye destek olan öğrenciler ile öğretmenlere teşekkürlerini iletti.  

İlgili haberler
Tümünü gör
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Moritanyalı heyet İHH’yı ziyaret etti
Türkiye’deki Moritanyalılar Topluluğu Derneği, Moritanya Türkiye Mezunları Derneği ve Uluslararası Şenkit Minaresi Derneği yönetici ve üyeleri İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
02.03.2023
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
‘Oradaydık!’ Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında
Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremin hemen ardından İHH ekipleri arama kurtarma ve yardım çalışmaları için harekete geçti. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım da sabahın ilk ışıklarıyla İstanbul’dan deprem bölgesine doğru yola çıktı. İHH Youtube Ekibi, 7 gün boyunca Yıldırım’ı takip ederek koordinasyon sürecini kayıt altına aldı. “Oradaydık!” Belgeseli, İHH Youtube kanalında yayında.
16.02.2023
İHH’dan depremzede çocuklara psikososyal destek çalışması
İHH’dan depremzede çocuklara psikososyal destek çalışması
İHH İnsani Yardım Vakfı’na bağlı Reyhanlı Eğitim Kampüsü’nde depremden etkilenen bin çocuğa uzman ekiplerce psikososyal destek hizmeti veriliyor.
15.02.2023