İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç

Haftanın Projesi

Yetimler için bir destek de Türk-Eğitim-Sen’den
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından 2013 yılından bu yana sürdürülen İyilikte Yarışan Sınıflar projesine bir destek de Türk Eğitim-Sen’den geldi.
25.10.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Eğitim Bir-Sen koordinesinde 2013 yılından bu yana uygulanan “İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi bu yıl da devam ediyor. Projeye, tüm okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, lise ve özel okullardaki öğrenciler katılabiliyor.

Fikir alışverişinde bulunuldu

İHH İnsani Yardım Vakfı Yetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Reşat Başer, Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Kocakaplan’ı ziyaret ederek projenin son durumu hakkında bilgi verdi. Görüşmede, projeye ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Kocakaplan, İHH’ya ve projeye destek olan öğrenciler ile öğretmenlere teşekkürlerini iletti.  

İlgili haberler
Tümünü gör
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi için 5 yıllık protokol
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi için 5 yıllık protokol
Millî Eğitim Bakanlığı ve İHH İnsani Yardım Vakfı arasında, İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi için 5 yıllık iş birliği protokolü imzalandı.
Yetim
20.11.2023
İHH AidEx 2023’e katıldı
İHH AidEx 2023’e katıldı
Dünyanın önde gelen insani yardım ve afet yardımı etkinliklerinden olan AidEx 2023, İsviçre’nin Cenevre kentinde gerçekleşti. Etkinliğe, İHH İnsani Yardım Vakfı da katıldı.
03.11.2023
Tüm Türkiye’den araçlarla İncirlik’e gidiyoruz!
Tüm Türkiye’den araçlarla İncirlik’e gidiyoruz!
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Gazze’de yaşanan insani felakete harekete geçmek ve sivil bir tepki oluşturmak amacıyla Türkiye genelinden araçlarla İncirlik Üssü’ne gidilmesi için konvoy organize edileceğini duyurdu. Açıklamada, ‘‘Cuma günü İstanbul’dan yola çıkacağız. İlleri gezeceğiz ve İncirlik Üssü'ne gideceğiz.’’ denildi.
31.10.2023