İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Yetimler için bir destek de Türk-Eğitim-Sen’den
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından 2013 yılından bu yana sürdürülen İyilikte Yarışan Sınıflar projesine bir destek de Türk Eğitim-Sen’den geldi.
25.10.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Eğitim Bir-Sen koordinesinde 2013 yılından bu yana uygulanan “İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi bu yıl da devam ediyor. Projeye, tüm okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, lise ve özel okullardaki öğrenciler katılabiliyor.

Fikir alışverişinde bulunuldu

İHH İnsani Yardım Vakfı Yetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Reşat Başer, Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Kocakaplan’ı ziyaret ederek projenin son durumu hakkında bilgi verdi. Görüşmede, projeye ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Kocakaplan, İHH’ya ve projeye destek olan öğrenciler ile öğretmenlere teşekkürlerini iletti.  

İlgili haberler
Tümünü Gör
Eminönü'nde Gazze yürüyüşü düzenlenecek
Eminönü'nde Gazze yürüyüşü düzenlenecek
İHH İnsani Yardım Vakfı ve çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından, İsrail’in Gazze’deki işgaline karşı yürüyüş düzenlenecek. Cumartesi günü saat 20.30'da Ayasofya Camii önünden başlayacak yürüyüş, Eminönü Meydanı’nda sona erecek.
16.05.2024
İHH, Humanitarian Networks and Partnerships Weeks 2024‘e katıldı
İHH, Humanitarian Networks and Partnerships Weeks 2024‘e katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Uluslararası İlişkiler ve Afet Yönetimi Departmanları temsilcileriyle, 6-10 Mayıs tarihlerinde OCHA tarafından organize edilen İnsani Ağlar ve Ortaklıklar Haftası Etkinliği’ne (Humanitarian Networks and Partnerships Weeks) katıldı.
13.05.2024
On binler Ümraniye'de Filistin'in özgürlüğü için yürüdü
On binler Ümraniye'de Filistin'in özgürlüğü için yürüdü
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın öncülüğünde, İsrail’in Gazze’deki işgal ve soykırımına karşı Ümraniye'de yürüyüş düzenlendi. Son Durak Camii önünden başlayan yürüyüş, Ümraniye Metro İstasyonu’nda sona erdi. Yürüyüşe katılan on binlerce kişi, Filistin'e destek mesajı verdi.
12.05.2024