İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Yetimler için bir destek de Türk-Eğitim-Sen’den
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından 2013 yılından bu yana sürdürülen İyilikte Yarışan Sınıflar projesine bir destek de Türk Eğitim-Sen’den geldi.
25.10.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Eğitim Bir-Sen koordinesinde 2013 yılından bu yana uygulanan “İyilikte Yarışan Sınıflar” projesi bu yıl da devam ediyor. Projeye, tüm okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul, lise ve özel okullardaki öğrenciler katılabiliyor.

Fikir alışverişinde bulunuldu

İHH İnsani Yardım Vakfı Yetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Reşat Başer, Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Kocakaplan’ı ziyaret ederek projenin son durumu hakkında bilgi verdi. Görüşmede, projeye ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Kocakaplan, İHH’ya ve projeye destek olan öğrenciler ile öğretmenlere teşekkürlerini iletti.  

İlgili haberler
Tümünü Gör
On binler Ümraniye'de Filistin'in özgürlüğü için yürüdü
On binler Ümraniye'de Filistin'in özgürlüğü için yürüdü
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın öncülüğünde, İsrail’in Gazze’deki işgal ve soykırımına karşı Ümraniye'de yürüyüş düzenlendi. Son Durak Camii önünden başlayan yürüyüş, Ümraniye Metro İstasyonu’nda sona erdi. Yürüyüşe katılan on binlerce kişi, Filistin'e destek mesajı verdi.
12.05.2024
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. İHH Yetim Çalışmalarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Başer’in proje hakkında sunum yaptığı toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Yapıcı ve projeyle ilgili görevlendirilen ilçe koordinatörleri katıldı.
Yetim
10.05.2024
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği'nden İHH’ya ziyaret
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği'nden İHH’ya ziyaret
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği Başkanı Jasmin Redjepi, İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette, bölgede yapılan ve yapılması planlanan insani yardım çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
08.05.2024