İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH, Londra ve Cenevre’de toplantılara katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Londra’da düzenlenen Avrupa Uyum Haftası ve Cenevre’de düzenlenen Cenevre Barış Haftası etkinliklerine katıldı.
30.12.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, İsviçre’nin Cenevre ve İngiltere’nin Londra şehirlerinde insani yardım çalışmalarına yönelik konuların ele alındığı iki farklı etkinliğe katıldı.

Bilgi ve tecrübe paylaşımları yapıldı

Cenevre’deki Barış Haftası Etkinliği’nde, katılımcı kuruluşlar barışın desteklenmesine yönelik olarak çeşitli konularda bilgi ve deneyim paylaşımında bulundu. “Barış Mümkündür” temasıyla düzenlenen etkinliğe, İHH’yı temsilen İHH Uluslararası İlişkiler Birimi Koordinatörü Talha Keskin katıldı. Dört gün süren etkinlik kapsamında İHH, insani yardım ve kalkınma çalışmalarının barışa nasıl katkı sağladığıyla alakalı katılımcılarla bilgi paylaşımında bulundu.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09-1.jpg

İki gün sürdü

Londra’daki Avrupa Uyum Haftası Etkinliği’nde de etik ve uyum programları ele alındı. Çeşitli sektörlerden ve kuruluşlardan yönetici ve profesyoneller, bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu. İki gün süren toplantıda, 300’den fazla katılımcı yer aldı.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09-2.jpg

İHH İnsani Yardım Vakfı da, uyum ve risk alanındaki yenilikleri çalışmalarına entegre etmek amacıyla programı yerinde takip etti. Etkinliğe İHH’yı temsilen Genel Sekreter Durmuş Aydın, Mütevelli Heyeti Üyesi Mahmut Yeşilyurt ve Uluslararası İlişkiler Birimi Koordinatörü Talha Keskin katıldı.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
Good Neighbors International, İHH’yı ve deprem bölgelerini ziyaret etti
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın partner kuruluşlarından Güney Kore kuruluşu Good Neighbors International (GNI), İstanbul’da ve deprem bölgelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
08.06.2024
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
On binler Pendik’te işgalci İsrail’i lanetledi
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, işgalci İsrail’in Gazze’de 8 ayı aşkın süredir devam eden soykırımına karşı yürüyüş düzenlendi. Pendik Marmaray İstasyonu önünden başlayıp 100. Yıl Çocuk Parkı’nda sona eren yürüyüşe katılan on binlerce kişi, Filistin’e destek mesajı verdi.
08.06.2024