İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İHH, Londra ve Cenevre’de toplantılara katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Londra’da düzenlenen Avrupa Uyum Haftası ve Cenevre’de düzenlenen Cenevre Barış Haftası etkinliklerine katıldı.
30.12.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, İsviçre’nin Cenevre ve İngiltere’nin Londra şehirlerinde insani yardım çalışmalarına yönelik konuların ele alındığı iki farklı etkinliğe katıldı.

Bilgi ve tecrübe paylaşımları yapıldı

Cenevre’deki Barış Haftası Etkinliği’nde, katılımcı kuruluşlar barışın desteklenmesine yönelik olarak çeşitli konularda bilgi ve deneyim paylaşımında bulundu. “Barış Mümkündür” temasıyla düzenlenen etkinliğe, İHH’yı temsilen İHH Uluslararası İlişkiler Birimi Koordinatörü Talha Keskin katıldı. Dört gün süren etkinlik kapsamında İHH, insani yardım ve kalkınma çalışmalarının barışa nasıl katkı sağladığıyla alakalı katılımcılarla bilgi paylaşımında bulundu.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09-1.jpg

İki gün sürdü

Londra’daki Avrupa Uyum Haftası Etkinliği’nde de etik ve uyum programları ele alındı. Çeşitli sektörlerden ve kuruluşlardan yönetici ve profesyoneller, bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu. İki gün süren toplantıda, 300’den fazla katılımcı yer aldı.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09-2.jpg

İHH İnsani Yardım Vakfı da, uyum ve risk alanındaki yenilikleri çalışmalarına entegre etmek amacıyla programı yerinde takip etti. Etkinliğe İHH’yı temsilen Genel Sekreter Durmuş Aydın, Mütevelli Heyeti Üyesi Mahmut Yeşilyurt ve Uluslararası İlişkiler Birimi Koordinatörü Talha Keskin katıldı.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09.jpg

İlgili haberler
Tümünü Gör
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı
İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. İHH Yetim Çalışmalarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Başer’in proje hakkında sunum yaptığı toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Yapıcı ve projeyle ilgili görevlendirilen ilçe koordinatörleri katıldı.
Yetim
10.05.2024
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği'nden İHH’ya ziyaret
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği'nden İHH’ya ziyaret
Kuzey Makedonya LEGIS Derneği Başkanı Jasmin Redjepi, İHH İnsani Yardım Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette, bölgede yapılan ve yapılması planlanan insani yardım çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
08.05.2024
Fatih’te on binlerce kişi Filistin'e destek için yürüdü
Fatih’te on binlerce kişi Filistin'e destek için yürüdü
İHH İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde Fatih'te Filistin'e destek yürüyüşü gerçekleştirildi. On binlerce kişinin katıldığı yürüyüş, Fatih Camii önünden başlayıp Edirnekapı’da sona erdi. Burada bir konuşma yapan İHH Genel Başkanı Av. Bülent Yıldırım, “Daha gemileri aldığımız andan itibaren İsrail medyası, ‘Filoya 100’e yakın ülkeden aktivist katılacak. Bu İsrail için büyük felaket’ dediler. Evet bu sizin için felaket, gemilerimiz gelecek” dedi.
05.05.2024