İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç

Haftanın Projesi

İHH, Londra ve Cenevre’de toplantılara katıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı, Londra’da düzenlenen Avrupa Uyum Haftası ve Cenevre’de düzenlenen Cenevre Barış Haftası etkinliklerine katıldı.
30.12.2022

İHH İnsani Yardım Vakfı, İsviçre’nin Cenevre ve İngiltere’nin Londra şehirlerinde insani yardım çalışmalarına yönelik konuların ele alındığı iki farklı etkinliğe katıldı.

Bilgi ve tecrübe paylaşımları yapıldı

Cenevre’deki Barış Haftası Etkinliği’nde, katılımcı kuruluşlar barışın desteklenmesine yönelik olarak çeşitli konularda bilgi ve deneyim paylaşımında bulundu. “Barış Mümkündür” temasıyla düzenlenen etkinliğe, İHH’yı temsilen İHH Uluslararası İlişkiler Birimi Koordinatörü Talha Keskin katıldı. Dört gün süren etkinlik kapsamında İHH, insani yardım ve kalkınma çalışmalarının barışa nasıl katkı sağladığıyla alakalı katılımcılarla bilgi paylaşımında bulundu.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09-1.jpg

İki gün sürdü

Londra’daki Avrupa Uyum Haftası Etkinliği’nde de etik ve uyum programları ele alındı. Çeşitli sektörlerden ve kuruluşlardan yönetici ve profesyoneller, bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu. İki gün süren toplantıda, 300’den fazla katılımcı yer aldı.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09-2.jpg

İHH İnsani Yardım Vakfı da, uyum ve risk alanındaki yenilikleri çalışmalarına entegre etmek amacıyla programı yerinde takip etti. Etkinliğe İHH’yı temsilen Genel Sekreter Durmuş Aydın, Mütevelli Heyeti Üyesi Mahmut Yeşilyurt ve Uluslararası İlişkiler Birimi Koordinatörü Talha Keskin katıldı.

whatsapp-image-2022-12-29-at-13.43.09.jpg

İlgili haberler
Tümünü gör
Suriye'de Ahmet Sarıkurt Camii açıldı
Suriye'de Ahmet Sarıkurt Camii açıldı
İHH İnsani Yardım Vakfı Suriye’nin Soran kasabasına bağlı İhtimlat beldesinde Ahmet Sarıkurt Cami’nin açılışını gerçekleştirdi.
09.09.2023
İHH Uganda’da cami ve su kuyusu inşa etti
İHH Uganda’da cami ve su kuyusu inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Doğu Afrika ülkesi Uganda’da cami ve su kuyusu inşa etti. Vakıf ayrıca, ülkede bin kişiye Kur’an-ı Kerim hediye etti.
28.08.2023
İHH’dan ihtiyaç sahipleri için ekmek üreten fırınlara destek çağrısı
İHH’dan ihtiyaç sahipleri için ekmek üreten fırınlara destek çağrısı
İHH tarafından yaklaşık 10 yıl önce inşa edilen ve bugüne kadar ihtiyaç sahipleri için milyonlarca ekmek üretilen Hatay ve Kilis’teki fırınlarda un stokları tükendi. İHH, fırınların çalışmalarının aksamaması için destek çağrısında bulundu.
24.08.2023