İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
İstanbul’da “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yola Çık” konvoyu
İHH İnsani Yardım Vakfı Arama Kurtarma Birimi’nin öncülüğünde, teröre ve işgalci İsrail’in katliamlarına tepki göstermek amacıyla “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yola Çık” sloganıyla araç konvoyu düzenlendi. Maltepe Orhangazi Parkı’ndan başlayıp Söğütlüçeşme’de sona eren konvoya yüzlerce araç katıldı.
Filistin-Gazze 28.12.2023

Şehit olan askerlerimiz ve Filistin için düzenlenen “Şehitlerimiz ve Filistin İçin Yola Çık” konvoyuna İHH’nın yanı sıra çok sayıda sivil toplum kuruluşu destek verdi. Saat 20.00’de Maltepe Orhangazi Parkı’nda bir araya gelen katılımcılar, Türkiye ve Filistin bayrağı bulunan araçlarıyla Söğütleşme’ye kadar konvoy düzenledi.

Konvoy kilometrelerce uzunluğa ulaştı

Katılımcılar, terörü ve apertheid rejimi işgalci İsrail’in saldırılarını korna çalarak protesto etti. Yüzlerce araçla Maltepe Orhangazi Parkı’ndan hareket eden konvoya güzergâh boyunca katılımlar devam etti.

Yol üzerindeki vatandaşlar ve seyir halindeki sürücüler de konvoyu selamlayarak destek oldu.

Kilometrelerce uzunluğa ulaşan konvoy, Söğütlüçeşme’de sona erdi.

İlgili haberler
Tümünü Gör
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
Bosnalı kuruluşlar Suriye’de iki okul inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Islamska Zajednica Bosna Hersek Rijaset ve HO Merhamet Bosna kurumları ile Suriye'de iki okulun açılışını gerçekleştirdi.
13.06.2024
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İstanbul’da “Gazze Kardeşlik Şenliği” düzenlendi
İHH İnsani Yardım Vakfı İstanbul Yetim Birimi tarafından, İstanbul’da ikamet eden yetim çocukların katıldığı karne şenliği programı düzenlendi. “Gazze Kardeşlik Şenliği” ismi verilen program, Fatih Mimar Sinan Stadı’nda gerçekleştirildi.
10.06.2024
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İdlib’teki fizik tedavi merkezi ile yaralar sarılıyor
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Suriye'nin Sarmada ilçesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile kaza, saldırı veya sinir sistemi bozuklukları nedeniyle nörolojik hastalık geçiren sivillere uzman desteği sunuluyor.
09.06.2024