İHH İnsani Yardım Vakfı
0
Bağış Yap
Takip Et
TR
TRY
Kapat
  • Biz kimiz
  • Ne yapıyoruz
  • Ne yapabilirsiniz
  • Oturum aç
Sakarya halkı hayırda yarışmayı seviyor
Sakarya’da faaliyet gösteren İnsani Yardım Derneği İYDER, İHH tarafından organize edilen ‘’Rotamız Filistin, Yükümüz İnsani Yardım’’ projesine destek için bir program düzenledi.
Filistin, Ortadoğu, Türkiye 10.04.2010

Program, Adapazarı’na uğrayan Filistin’e Yol Açık konvoyunun görüntüleri ile başladı. Daha sonra açılış konuşmasını yapmak üzere İnsani Yardım Derneği Başkanı Ruhi Ademoğlu kürsüye çıktı. 

Ademoğlu, Sakarya halkını bilgilendirmek, çalışmaların içine dâhil etmek için bu kampanyada da çalıştıklarını söyledi. Ademoğlu, ayrıca Sakarya halkının hayırda yarışmayı sevdiğini ve tüm hayırlı işlerde olduğu gibi bu kampanya da destek olacağını söyledi. 

Ruhi Ademoğlu’nun ardından İHH İnsani Yardım Vakfı adına programa konuşmacı olarak katılan İHH Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Emin Dağ ve İsmail Yılmaz, Filistin’in önemi ve ambargo altındaki Filistin halkı için yapılabilecekler hakkında bilgi verdi.


İlgili haberler
Tümünü Gör
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa’da binlerin katıldığı Yetim Dayanışma Gecesi
Bursa İHH tarafından “10. Yetim Dayanışma Gecesi” programı düzenlendi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkı sunduğu program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bursa, Yetim
25.12.2022
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
Uluslararası Kurban sempozyumu başladı
İHH, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İslam Kültür ve Medeniyeti Sempozyumu başladı.
Kurban
03.06.2022
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH, Suriye'de cami inşa etti
İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin kuzeyindeki Akterin kasabasında cami inşa etti.
02.06.2022